1. Fluffo
  2. Blog
  3. Fluffo – historia prawdziwa

Fluffo – historia prawdziwa

Ten artykuł przeczytasz w 1 minute

Początki Fluffo

„Produkuje” było słowem kluczowym. Od samego początku wiedzieliśmy, że nie chcemy jedynie sprzedawać. Chcemy sami produkować, tworzyć, rozwijać: to zapewnia elastyczność i kontrolę nad jakością.

początki fluffo

Praca nad wdrożeniem naszej pierwszej kolekcji paneli, opanowanie technologii, procesów, stworzenie marketingu dla Fluffo zajęło nam prawie 1,5 roku. Gdy teraz patrzymy na te zamierzchłe czasy; na ten garaż, w którym zaczynaliśmy i na to jak Fluffo wygląda dzisiaj – mamy poczucie, że stworzyliśmy coś wyjątkowego.

I za każdym razem, gdy widzimy uśmiech klienta niemal przytulającego się do ściany lub gdy odbieramy telefon od „Pani Anny”, która chce mieć takie same panele jak jej koleżanka to zdajemy sobie sprawę, że produkujemy coś więcej, niż tylko ozdobę na ścianę.

Tak powstało Fluffo, Fabryka Miękkich Ścian. Od pytania „…a może by tak….” do emocji, które wzbudzają nasze panele ścienne.

O Autorze

Fluffo to polska marka z bogatym portfolio produktów akustycznych. Oferujemy innowacyjne rozwiązania akustyczne, łączące w sobie emocje, design oraz doskonałe walory użytkowe. Szeroki wachlarz produktów, kształtów i kolorów zaspokoi najbardziej wyszukane gusta, a ich właściwości akustyczne pozwolą cieszyć się komfortem dźwięku w każdym miejscu.

Skontaktuj się z nami!