56 oryginalnych kolorów do wyboru

Większość naszych kolorów to melanże, które powstały dzięki mieszaniu ze sobą czystych barw. Niektóre kolory zawierają w sobie nawet 8 różnych barw. Kolor mieni się różnymi odcieniami, a w zależności od kąta padania światła kolor panelu może zmieniać tonacje.

Najlepszym sposobem doboru kolorów Fluffo jest zobaczenie ich na żywo. Do Państwa dyspozycji mamy wzorniki kolorystyczne, które zawierają próbki rzeczywistego koloru, który nanosimy na nasze panele. Wzorniki kolorystyczne są dostępne u każdego z naszych dystrybutorów, można je również otrzymać od nas bezpośrednio. Skorzystaj z formularza kontaktowego i zamów wzornik kolorów Fluffo do domu.

Uwaga: przedstawione poniżej kolory Fluffo są zdjęciami prawdziwych próbek kolorystycznych. Jednak ich barwa wyświetlana na monitorze może różnić się od rzeczywistej ze względu na specyficzne właściwości lub ustawienia Twojego monitora.

Szarości ciepłe

Szarości zimne

Czerwienie

Róże

Fiolety

Granaty

Morskie

Zielenie

Żółcie

Pomarańcze

Brązy (1)

Brązy (2)

Kolory specjalne (1)

Kolory specjalny (2)

Nasze ulubione zestawy kolorystyczne

Dla inspiracji przygotowaliśmy nasze ulubione połączenia kolorów Fluffo. Zainspiruj się przykładowymi zestawami, puść wodze fantazji i stwórz swoją własną kompozycję. Wciąż to tylko przykłady połączeń – zawsze możesz stworzyć swoje własne. Możliwości są nieograniczone.