Do poczytania

Wszystkie
Czy miękkie panele ścienne sprawdzą się w salonie?

Panele ścienne cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Te, z miękkiej pianki poliuretanowej, zdobią pomieszczenia biurowe, ale to w domach odnajdują się najlepiej. Trwałe, kolorowe i miękkie są pomysłem na wykończenie każdej przestrzeni, ale czy ich trójwymiarowy efekt sprawdzi się także w salonie? Sprawdźmy.

Pokój dziecięcy z miękkimi panelami ściennymi

Jaka z natury jest ściana, każdy widzi. Twarda, zimna, nieciekawa. Jak więc udekorować pokój dziecka, by stało się zupełnie odwrotnie? Jak ocieplić pokój dziecka, nadać mu ciekawego charakteru i wprowadzić więcej miękkości? Jednym z pomysłów, który serdecznie polecamy, są miękkie panele ścienne, które rychło mogą stanowić (z całą stanowczością!) najfajniejszy i najciekawszy element pokoju Twojego szkraba.

Fluffo. Historia prawdziwa

Pomysł na Fluffo, czyli miękkie ściany przyszedł nagle. Był rok 2012. Inspiracją była mięciutka, „włochata” zabawka, wykonana z pianki, pokryta czymś, co dzisiaj nazywamy „strukturą Fluffo”. „A gdyby takie były ściany? Miękkie, pluszowe, miłe w dotyku?” – pomyśleliśmy. Zaczęliśmy drążyć „temat”. Co to za materiał? Co to za „meszek”? Jak się to produkuje…?

1 2 3 4