Do poczytania

Wszystkie
Jakie panele akustyczne wybrać do mieszkania?

Spokój, cisza, komfort odpoczynku we własnych czterech ścianach… w ten sposób  wyobrażasz sobie egzystencję w swoim wymarzonym domu. Głośne rozmowy sąsiadów, dzieci bawiące się na placu zabaw, samochody przejeżdżające drogą kilka metrów oddaloną od Twoich okien zakłócają jednak Twój spokój. Aby móc zmienić swoją codzienność i odseparować się od hałasów z zewnątrz, możesz zamontować panele akustyczne do mieszkania. Są dostępne na rynku już od kilku lat, ale jakie będą najlepsze panele akustyczne do mieszkania, które nie tylko skutecznie absorbują dźwięki, ale także są efektowną dekoracją ściany?

Fluffo. Historia prawdziwa

Pomysł na Fluffo, czyli miękkie ściany przyszedł nagle. Był rok 2012. Inspiracją była mięciutka, „włochata” zabawka, wykonana z pianki, pokryta czymś, co dzisiaj nazywamy „strukturą Fluffo”. „A gdyby takie były ściany? Miękkie, pluszowe, miłe w dotyku?” – pomyśleliśmy. Zaczęliśmy drążyć „temat”. Co to za materiał? Co to za „meszek”? Jak się to produkuje…?

Kolory, które nadają charakter wnętrzom

Mogą inspirować, pobudzać kreatywność, dodawać energii, a nawet wprowadzać w dobry nastrój. Mowa o kolorach, które odmieniają charakter wnętrz i wpływają na nasze samopoczucie. Według Instytutu Pantone kolor może nawet odzwierciedlać obowiązujące tendencje nie tylko w designie, architekturze czy modzie, ale także stylu życia. W 2018 r. trendy ma dyktować Ultra Violet, czyli intensywny fiolet, który inspiruje do twórczego, wizjonerskiego myślenia.

1 2