Kontakt

Nasz adres

FLUFFO. Fabryka miękkich ścian

Fabryka i biuro: ul. Poprzeczna 15a, Wierzbin, 05-083 Borzęcin Duży, Polska

T: +48 22 881 69 02 (8:00-16:00) M: +48 502 552 392 (24h) E: fluffo@fluffo.pl
jeśli chcesz z nami porozmawiać w konkretnej sprawie
Grzegorz Capiga
Grzegorz Capiga
T: +48 512 155 132 E: grzegorz.capiga@fluffo.pl Zapytania ofertowe, inwestycje, umowy ramowe
Milan Ronek
Milan Ronek
T: +48 690 439 891 E: milan.ronek@fluffo.pl Architekci, dystrybutorzy, zapytania ofertowe, klienci indywidualni.
Klaudia Wojnowska
Klaudia Wojnowska
T: +48 600 075 714 E: klaudia.wojnowska@fluffo.pl Eksport, PR & marketing.
Adam Lisiecki
Adam Lisiecki
T: +48 502 702 170 E: adam.lisiecki@fluffo.pl Zamówienia, projekty, planowanie produkcji.
Martyna Bałdyga
Martyna Bałdyga
T: +48 798 450 197 E: martyna.baldyga@fluffo.pl Projektowanie. Doradztwo klientom indywidualnym.
Renata Filonik
Renata Filonik
T: +48 505 363 757 E: renata.filonik@fluffo.pl Wysyłki, fakturowanie, logistyka.
Paweł Sumiński
Paweł Sumiński
T: +48 502 552 392 E: pawel.suminski@fluffo.pl Rozwój produktu, eksport, administracja. Administrator danych osobowych.
Joanna Kabala
Joanna Kabala
T: E: joanna.kabala@fluffo.pl DESIGNER