Montaż

Fluffo SOFT – miękkie panele ścienne

Montaż miękkich paneli Fluffo jest prosty, szybki i czysty. Bez problemu można go wykonać samodzielnie. Zawsze do wysyłki paneli załączamy instrukcję montażu.

 

W skrócie: klej, który dostarczamy w kartuszach takich jak silikon lub akryl wyciskamy za pomocą pistoletu montażowego na obrys panelu, przykładamy do ściany, lekko dociskamy i gotowe. Mamy około 30 minut na to, aby poprawić położenie panelu. To naprawdę proste.

 

 

ZOBACZ FILM: instrukcja montażu Fluffo SOFT


Służymy pomocą i poradą w trakcie montażu. O każdej porze prosimy dzwonić pod numer +48 502 552 392, pomożemy, podpowiemy.

 

Na terenie Polski możemy również wykonać dla Państwa montaż naszych paneli. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów. 

 

 

 

Fluffo IZO – panele do izolacji dźwiękowej

 

Montaż paneli Fluffo IZO nie jest skomplikowany. W skrócie: klej nanosimy za pomocą pistoletu szerokimi pasami pionowymi i poziomymi na całą powierzchnię panelu. Odległości między pasami kleju powinny wynosić około 3 cm. Taki panel przyklejamy do ściany i dociskamy całą dłonią. O ile zastosujemy odpowiedni klej - pomimo tego, że panel jest dość ciężki - nie spadnie.

Panele układamy jeden obok drugiego dość ściśle, tak aby nie pozostały między nimi szpary. Należy pamiętać aby panelami Fluffo IZO wyłożyć całą ścianę, przez którą przenikają dźwięki.

Panele przy suficie i prostopadłych ścianach można łatwo dociąć - wystarczy ostry nóż, np.: tzw: tapicerski.

Na Państwa życzenie możemy również zając się montażem paneli. Prosimy o kontakt, wycenimy taką usługę.