Fluffo to...

Przytulność

Fluffo to nowa idea wnętrza, gdzie króluje przytulność. Wszystkie produkty Fluffo pokryte są przyjemną w dotyku specjalną teksturą. Strukturę Fluffo tworzą miliony mikroskopijnych kolorowych włókien poliamidowych, które gęsto „upakowane” obok siebie w dotyku przypominają aksamit. Śmiało, przytul się!

dowiedz się więcej

Design

Fluffo to przyjemny, lekki i elegancki design, pozwalający na aranżację wnętrz, nadający im nieszablonowy styl. To designerski majstersztyk – wystarczy kilka elementów aby nadać niepowtarzalnego charakteru całemu wnętrzu.

dowiedz się więcej

Akustyka

Wszystkie produkty Fluffo posiadają doskonałe właściwości akustyczne. Wszystko za sprawą materiałów o wysokim poziomie absorbcji dźwięków, z których są wykonane. Właściwości wygłuszające paneli Fluffo zostały poddane badaniom akustycznym w akredytowanym laboratorium akustycznym Instytutu Techniki Okrętowej w Gdańsku.

dowiedz się więcej

Różnorodność

Panele Fluffo tworzymy w wielu różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Nadajemy im funkcje dekoracyjne i akustyczne. Oprócz licznych wzorów oferujemy kilkadziesiąt autorskich kolorów. Daje to wręcz nieograniczone możliwości kombinacji i tworzenia oryginalnych aranżacji.

dowiedz się więcej
  1. Przytulność
  2. Design
  3. Akustyka
  4. Różnorodność

Znajdź produkt DLA SIEBIE

Nie wiesz czego szukasz?

realizacje i projekty

Zamów swój projekt i wycenę

 

zamów projekt

Zobacz gdzie możesz przytulić i kupić fluffo...

 

mapa sklepów

Jeśli masz pytania to chętnie pomożemy...

 

napisz do nas zobacz, o co inni pytają

Tchnij życie w swoje ściany - miękkie panele ścienne Fluffo sprawdzą się doskonale!

Dzięki produktom Fluffo Twoje ściany już nigdy nie będą nudne! Przygotowaliśmy bogaty wybór miękkich paneli ściennych, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, któremu chcesz nadać nieco więcej przytulności, elegancji i designerskiego szyku. Jesteśmy dumni z tego, że Fluffo to całkowicie polska firma, a nasze filcowe panele ścienne są projektowane oraz wytwarzane w kraju. Uzyskały one odpowiednie atesty Państwowego Zakładu Higieny, a wysoką jakość oferowanych produktów zapewniają także komponenty dostarczane przez cenionych polskich, niemieckich, szwajcarskich i włoskich wytwórców. Cieszy nas to, że Klientami naszej firmy są zarówno prywatne gospodarstwa domowe, jak i obiekty przestrzeni publicznej. W ostatnich latach marka Fluffo rozwinęła się na tyle, że zgłaszają się do nas konsumenci nie tylko z Polski, ale również z innych krajów europejskich.

Wybierz jedną z 6400 kombinacji miękkich paneli ściennych 3D

Wszystkie panele Fluffo są produkowane z gęstej pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się niebywałą elastycznością oraz miękkością. To właśnie ona sprawia, że nasze panele ścienne przypominają w dotyku aksamit. Niepodważalną zaletą poduszek ściennych jest również mnogość ich barw. Kolory Fluffo to obecnie paleta 56 oryginalnych barw, które zostały starannie skomponowane przez zespół doświadczonych projektantów. Znajdują się tu m.in. szarości, czerwienie, róże, fiolety, granaty, zielenie, żółcie, pomarańcze, brązy oraz odcienie morskie i specjalne. Warto podkreślić, że barwy te można ze sobą swobodnie łączyć, a nawet niezbyt oczywiste połączenia będą tworzyć spójną całość. Przyczyną takiego stanu jest to, że większość naszych kolorów stanowią melanże, które powstają poprzez mieszanie ze sobą kilku czystych barw. Panele akustyczne dekoracyjne wyróżniają również oryginalne kształty - znajdziesz tu zarówno tradycyjne figury takie jak koła, kwadraty i prostokąty, ale także inne nietypowe konstrukcje. Zadbaliśmy o to, montaż paneli ściennych był szybki i prosty - mocuje się je za pomocą specjalistycznego kleju, który pozostaje elastyczny do 30 minut i zapewnia odpowiednio dużo czasu na idealne dopasowanie paneli.

Barwne panele wyciszające do przestrzeni biurowych

Miękkie panele ścienne to doskonały wybór nie tylko do mieszkań czy domów, ale przede wszystkim do obiektów przestrzeni publicznej, biur, hoteli czy też restauracji. Polecamy szczególnie nasze trudno zapalne panele, które zapewnią wnętrzu oryginalny wygląd oraz zadbają o zachowanie bezpieczeństwa. Mało kto zdaje sobie sprawę, że miękkie panele ścienne 3d Fluffo to produkty, które doskonale pochłaniają dźwięki i mogą być z powodzeniem wykorzystane do poprawy akustyki danego pomieszczenia. Głośny sąsiad? Gwar w biurze? A może pogłos, który słychać w hotelowym hallu? W każdym z tych przypadków pomogą nasze panele wyciszające, które zostały przebadane pod względem akustyki w akredytowanym instytucie badawczym. Ich wielowarstwowość oraz specjalne przygotowanie sprawi, że w danym wnętrzu odbicia dźwięku zostaną znacznie zredukowane. Warto podkreślić, że działają one w dwie strony - nie wpuszczają dźwięku do danego wnętrza, ale także nie wypuszczają go na zewnątrz. Posiadamy również akustyczne panele, które można montować na szklanych powierzchniach oraz lakierowanych płytach MDF. Stanowią one nie tylko niezwykłą dekorację, ale służą również do redukcji dźwięków i echa. Z kolei do dekoracji dużych przestrzeni polecamy nasze podwieszane elementy sufitowe, które poprawią znacznie jego akustykę oraz wprowadzą odrobinę koloru. Rozwiązanie to znajdzie zastosowanie m.in. w holach, szerokich korytarzach czy też biurowych open space’ach.