Panele 3D na ścianę do przedpokoju - postaw na oryginalne rozwiązania

Kiedy wygodne i standardowe rozwiązania zaczęły Was nudzić, warto rozważyć odważne i oryginalne pomysły. Projektując mieszkanie, powinniście czasem puścić wodzę wyobraźni, by pokazać innym swój niepowtarzalny styl. Jednym z ciekawych dodatków, które chcielibyśmy przedstawić naszym czytelnikom, są m.in. panele 3D na ścianę do przedpokoju.

Sami przekonajcie się o tym, jak w szybki i niedrogi sposób można zmienić wystrój wnętrza przedpokoju. Jest to pierwsze pomieszczenie, które zobaczą Wasi goście, dlatego warto zadbać, by było ono reprezentacyjne.

 

Lepsza akustyka i elegancki wygląd – lepiej zadbać o swoją prywatność

 

Ile razy zdarzyło się, że idąc klatką schodową, słyszeliście rozmowy lokatorów, mimo iż drzwi były zamknięte? W blokach jest to niemal standard, zwłaszcza gdy lokatorzy dyskutują w przedpokoju blisko drzwi. Chcecie uniknąć takich sytuacji? Wystarczy zamontować panele dekoracyjne 3D z miękkiej pianki.

 

Jaką grubość i rozmiar wybrać?

 

To zależy od szerokości i wielkości Waszego przedpokoju. Jeśli jest on wąski i długi, lepiej postawić na pasek prostych, minimalistycznych paneli o grubości 20 mm. Dla większych przedpokojów, można sięgnąć po grubsze propozycje i nieregularne kształty, jak np. Tele Cut L.

Koniecznie zwróćcie uwagę na dostępne kolory i spróbujcie stworzyć kompozycję odpowiadającą Waszemu wyposażeniu. Jeśli postawiliście na białe ściany i czarne meble, panele 3D mogą być ułożone z różnych odcieni szarości i czerni. Stworzy to spójną całość, która będzie prezentować się elegancko.

Oczywiście dostępne są również odważniejsze kolory i ich odcienie. Należą do nich m.in. czerwień, zieleń, czy niebieski. Łącząc je ze sobą w dowolny sposób, możecie konstruować wspaniałe aranżacje. Kontrast to odważna propozycja, więc musi być przemyślana, by mieszkańcy mogli czuć się swobodnie. Wybierajcie ulubione kolory i budujcie z nich kompozycje odpowiadające Waszym indywidualnym oczekiwaniom. Panele 3D zapewniają nieskończenie wiele możliwości do Waszych przedpokoi.

 

Panele 3D do przedpokoju – czyli jak zabezpieczyć ściany

 

Chyba każdemu z nas zdarzyło się, że wracając z rowerem do domu, opieraliśmy go o ścianę. Czarna gumowa manetka chętnie pozostawia ślad na jasnej farbie, dlatego nie jest to najlepszy pomysł. Miękkie panele 3D do przedpokoju na ścianę rozwiązują ten problem, ponieważ dużo trudniej jest je zabrudzić.
Innowacyjny dodatek, który zaskoczy gości


Jakie panele 3D do przedpokoju wybrać, by pasowały one do wnętrza? Wszystko zależy od stylu aranżacji i Waszego gustu. Niewielkie i ciasne pomieszczenia powinny charakteryzować się minimalizmem, lecz przy większych metrażach można puścić nieco mocniej wodzę fantazji.

Większość osób, które nie śledzą na bieżąco branży aranżacji wnętrz, zazwyczaj kojarzy panele akustyczne z piankami studyjnymi lub czarne maty o dużej powierzchni. Okazuje się, że obecne możliwości produkcyjne oferują różne kształty i przede wszystkim kolory! Mało kto decyduje się na odważne propozycje do prywatnych mieszkań, lecz w firmach coraz chętniej sięgamy po nieszablonowe komponenty, które ocieplają nudne i zimne pomieszczenia.

Chociaż wydaje się, że miękki materiał może stanowić pewien problem w razie ewentualnego pożaru, okazuje się, że panele 3D są trudno zapalne. Oznacza to, że przypadkowe zaprószenie ognia i kontakt z panelami nie grozi szybkim rozprzestrzenianiem się płomieni.

Ich materiał i farby koloryzujące są wysokiej klasy oraz dysponują niezbędnymi certyfikatami jakości. Oznacza to, że są one obojętnie dla organizmu, dzięki czemu użytkownicy nie muszą obawiać się o zdrowie lokatorów.