Do poczytania

Wszystkie
Fluffo. Historia prawdziwa

Pomysł na Fluffo, czyli miękkie ściany przyszedł nagle. Był rok 2012. Inspiracją była mięciutka, „włochata” zabawka, wykonana z pianki, pokryta czymś, co dzisiaj nazywamy „strukturą Fluffo”. „A gdyby takie były ściany? Miękkie, pluszowe, miłe w dotyku?” – pomyśleliśmy. Zaczęliśmy drążyć „temat”. Co to za materiał? Co to za „meszek”? Jak się to produkuje…?

Kolory, które nadają charakter wnętrzom

Mogą inspirować, pobudzać kreatywność, dodawać energii, a nawet wprowadzać w dobry nastrój. Mowa o kolorach, które odmieniają charakter wnętrz i wpływają na nasze samopoczucie. Według Instytutu Pantone kolor może nawet odzwierciedlać obowiązujące tendencje nie tylko w designie, architekturze czy modzie, ale także stylu życia. W 2018 r. trendy ma dyktować Ultra Violet, czyli intensywny fiolet, który inspiruje do twórczego, wizjonerskiego myślenia.

Akustyka do poprawy

Od tego, w jakim stopniu opanujemy dźwięk we wnętrzach, w dużej mierze zależy komfort, samopoczucie, a także wydajność pracy. Odpowiada za to akustyka pomieszczeń, którą można poprawić, a nawet zaprojektować od nowa. Pomogą w tym dekoracyjne panele akustyczne Fluffo.

1 2