Do poczytania

Wszystkie
Panele 3D na ścianę do przedpokoju - postaw na oryginalne rozwiązania

Kiedy wygodne i standardowe rozwiązania zaczęły Was nudzić, warto rozważyć odważne i oryginalne pomysły. Projektując mieszkanie, powinniście czasem puścić wodzę wyobraźni, by pokazać innym swój niepowtarzalny styl. Jednym z ciekawych dodatków, które chcielibyśmy przedstawić naszym czytelnikom, są m.in. panele 3D na ścianę do przedpokoju.

Sami przekonajcie się o tym, jak w szybki i niedrogi sposób można zmienić wystrój wnętrza przedpokoju. Jest to pierwsze pomieszczenie, które zobaczą Wasi goście, dlatego warto zadbać, by było ono reprezentacyjne.

Jakie panele akustyczne wybrać do mieszkania?

Spokój, cisza, komfort odpoczynku we własnych czterech ścianach… w ten sposób  wyobrażasz sobie egzystencję w swoim wymarzonym domu. Głośne rozmowy sąsiadów, dzieci bawiące się na placu zabaw, samochody przejeżdżające drogą kilka metrów oddaloną od Twoich okien zakłócają jednak Twój spokój. Aby móc zmienić swoją codzienność i odseparować się od hałasów z zewnątrz, możesz zamontować panele akustyczne do mieszkania. Są dostępne na rynku już od kilku lat, ale jakie będą najlepsze panele akustyczne do mieszkania, które nie tylko skutecznie absorbują dźwięki, ale także są efektowną dekoracją ściany?

Fluffo. Historia prawdziwa

Pomysł na Fluffo, czyli miękkie ściany przyszedł nagle. Był rok 2012. Inspiracją była mięciutka, „włochata” zabawka, wykonana z pianki, pokryta czymś, co dzisiaj nazywamy „strukturą Fluffo”. „A gdyby takie były ściany? Miękkie, pluszowe, miłe w dotyku?” – pomyśleliśmy. Zaczęliśmy drążyć „temat”. Co to za materiał? Co to za „meszek”? Jak się to produkuje…?

1 2 3