MontażMontaż miękkich paneli Fluffo jest prosty, szybki i czysty.

Bez problemu można go wykonać samodzielnie. Zawsze do wysyłki paneli załączamy instrukcję montażu. Na terenie Warszawy istnieje również możliwość zamówienia paneli wraz z montażem.

Panele przyklejamy do ściany za pomocą elastycznego kleju montażowego o dużej przyczepności początkowej. Ponieważ panele Fluffo są bardzo lekkie, nie ma niebezpieczeństwa, że podczas montażu odkleją się czy odpadną od ściany.

Cienką warstwę kleju nanosimy na obrys panelu, przykładamy go do ściany i dociskamy. Po przyklejeniu sąsiednich paneli poprawiamy ich spasowanie. Gotowe.

Panele Fluffo można dowolnie docinać do pożądanego wymiaru. Krawędź cięcia odsłoni strukturę białego podłoża, dlatego docinamy panele tylko wtedy, gdy płaszczyzna cięcia nie będzie widoczna: np. zostanie dosunięta do sufitu lub prostopadłej ściany.W ofercie Fluffo znajduje się Fluffo Fix – przetestowany, bezwonny klej o dużej przyczepności i minimalnym skurczu, przeznaczony do przyklejania paneli Fluffo.

Jego ogromną zaletą jest to, że do 40 minut pozostaje elastyczny. Pozwala to skutecznie korygować położenie i dopasowanie paneli w trakcie montażu, tak, aby uzyskać idealny efekt.

Fluffo Fix zawiera specjalny środek penetrujący, dzięki któremu nie ma potrzeby specjalnego przygotowywania ściany do montażu paneli. Wystarczy, aby powierzchnia ściany była względnie równa i wolna od pyłu.

Pobierz instrukcję


  • instrukcja_montazu_miekkich_paneli_pl.pdf

    Pobierz
Copyright 2014 Fluffo Fabryka Miękkich Ścian
Projekt Haust | CMS AKTIVO